Věšáky, stojany a odpadkové koše pomohou při organizaci kanceláře a navození optického dojmu, že je místnost uklizená. Věšák se postará o kabáty nebo ručníky, prezentační stojany nenásilně nabídnou tištěné materiály, koše shromáždí veškeré odpadky a již nepotřebné materiály a předměty.

Více o věšácích a koších

 • Stojany

  V sortimentu MAKRO najdete velké stojany i menší doplňky na stůl. Prezentační stojany na brožury, letáky a další tištěné materiály se hodí do vstupní místnosti společnosti, stolní stojany na tiskoviny mohou doplňovat zasedací místnost.

 • Koše

  Otevřené odpadkové koše z plastu a kovu jsou vhodné pod psací stůl pro běžnou kancelářskou práci. Na viditelnější místa patří spíše odpadkové koše s výkyvným víkem nebo na pedál, které brání pohledu na odpadky i případnému šíření nepříjemného zápachu.

 • Věšáky

  Široká nabídka zahrnuje stojací věšáky na kabáty a ramínka se svršky. Nástěnné věšáky a háčky sloužící k zavěšení oděvů i kancelářských pomůcek lze připevnit mechanicky nebo pomocí samolepicí části. Na výběr je i velká škála šatních ramínek.

Vyberte si kvalitu

Pro náročné zákazníky MAKRO připravilo vlastní řadu SIGMA kvalitativně srovnatelnou s výrobky zavedených značek, ovšem za cenově výhodnějších podmínek. Sortiment značky SIGMA obsahuje téměř 600 výrobků, mezi něž patří i elegantní odpadkové koše z kovového drátu.Mohli byste také potřebovat

 • Kancelářská křesla

  Kancelářská křesla a židle v MAKRO

  Pracovní židle a kancelářská křesla s ergonomickými tvary nastavitelné podle velikosti těla.

 • Drobné kancelářské potřeby

  Drobné kancelářské potřeby v MAKRO

  Stojany na psací potřeby, kancelářské sponky a klipy, nůžky, pravítka a kružítka, vizitkovníky.

 • Osvětlení

  Osvětlení v MAKRO

  Stolní, stojací, nástěnná a stropní světla vhodná pro práci v kanceláři.

 • Skartace

  Skartace v MAKRO

  Skartovací stroje pro domácí i profesionální využití zlikvidují papír, CD nebo platební karty.